Новини

В Рівному з’являться нові тролейбуси, щоправда, половина з них тільки на папері

<P>Вже найближчим часом на вулицях нашого міста можуть з’явитися два нових тролейбуси. Відповідне рішення про виділення 800 тисяч гривень з державного бюджету на придбання електротранспорту для комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» прийняло керівництво Міністерства фінансів України. Щоправда, перед тим як виділити кошти, воно висунуло умову — бюджет міста має виділити на придбання нових тролейбусів таку ж суму грошей.
<P>— Суму на придбання тролейбусів, яка була спочатку передбачена у проекті бюджету, в розмірі у 400 тисяч гривень, — зазначив керівник «Рівнеелектроавтотранс» Степан Загиней, — потрібно було переглянути тому, що ця програма Мінфіну передбачає рівні умови фінансування — «п’ядесят на п’ядесят». Тому якби депутати не віднайшли додаткові кошти, нехай вони тільки на папері, нам могли б урізати фінансування на половину.
<P>Підтримав позицію пана Загинея і міський голова Рівного Віктор Чайка, який порадив своїм колегам збільшити фінансування на 400 тисяч гривень. Додаткові кошти він запропонував виділити з бюджету розвитку, тобто поки що тільки номінативно.
<P>— Нехай ці кошти, — зазначив міський голова Рівного Віктор Чайка, — поки що будуть тільки на папері. Але ми не втратимо ті, що нам виділяють з державного бюджету на придбання тролейбусів. До речі, вперше за всю історію незалежної України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса