Новини

Вартість проїзду у рівненських дизелях подешевшала на 25 копійок

<P>З 13 листопада вартість квитків у приміських дизель-потягах зменшено на 5 відсотків. Про це повідомив начальник об’єднаних вокзалів Рівне-Здолбунів Віталій Козлюк. За його словами, попередньо знижені тарифи діятимуть до нового року, але якщо ціна на дизпаливо не зростатиме, вартість проїзду у дизель-поїздах не дорожчатиме.
<P>Із залізничних вокзалів Рівне та Здолбунів щодня відправляється по шість дизель-поїздів у Сарни та Ковель і у зворотному напрямку. Проїзд із Рівного в Сарни зараз коштує 4,50 грн (порівняно із 4,75 грн до подешевшання). Вартість проїзду в електропоїздах залишається без змін.
<P>Довідка: Леонід Лобойко, начальник головного пасажирського управління “Укрзалізниці”: “У розісланій телеграмі ми написали, що знижка тарифів на дизельпоїзди діятиме до 31-го грудня 2006 року. Якщо пальне не буде підніматися в ціні, то, дійсно, будемо так і дальше тримати цю акцію. Якщо буде підніматися, то ми будемо знову звертатися до уряду, знову звертатися до місцевих рад для того, щоб вернутися на старі позиції щодо тарифів”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса