Новини

Василь Берташ виступає за обрання голови Рівненської ОДА населенням області

<P>Керівника Рівненської ОДА мають обирати мешканці області, а не призначати Президент. На цьому наголосив голова Рівненського обласного відділення Партії регіонів, народний депутат V скликання Василь Берташ. За його словами, тоді б керівник області відстоював би інтереси регіону, а не дивився б у бік глави держави чи Кабінету Міністрів.
<P>Василь Берташ також зазначив, якщо назріє необхідність призначення нового голови Рівненської ОДА, різні політичні сили мають сісти за стіл переговорів.
<BR>«Вони повинні подумати над тим, хто найбільше готовий стати керівником області, — сказав лідер рівненського відділенні Партії регіонів. — На жаль, в нас виходить по-іншому. БЮТ наполягає, що саме їхній кандидат має очолити Рівненську ОДА, бо блок здобув найбільшу підтримку виборців Рівненщини. А це погано».
<P>Василь Берташ наголосив, що сьогодні існує багато підготовлених людей, які б могли керувати регіоном. За його словами, лише у Партії регіонів на Рівненщині знайдеться з десяток гідних кандидатів.
<BR>«Такі люди є в „Нашій Україні” і БЮТ, — підкреслив Василь Берташ. — Проте, очолити область їм завадять політичні ігри».
<BR>Водночас лідер Рівненського обласного відділення Партії регіонів вважає, що нинішній голова Рівненської ОДА Віктора Матчук стане народним депутатом і працюватиме у Верховній Раді.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса