Новини

Василь Червоній більше не хоче бути народним депутатом

<P> Голова Рівненської ОДА Василь Червоній не балотуватиметься у народні депутати України, а працюватиме на регіональному рівні та візьме участь у виборах до обласної ради.
<P> Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.
<P> Таке рішення Василь Червоній прийняв після консультацій із керівництвом блоку, УНП та обласної парторганізації.
<P> Він вважає, що його відмова від участі у виборах до Верховної Ради за списком Народного блоку Костенка-Плюща цілком логічна. На думку Червонія, нині потрібно “продовжувати боротьбу за зміцнення влади на місяцях, щоб люди не розчаровувались у ній як це сталося в окремих регіонах”.
<P> Голова РОДА переконаний, що більшість його виборців та соратників сприймуть таке його рішення позитивно. “Я не шукаю собі запасного варіанту, як вважають деякі, і не подаватиму документи щоб вп’яте стати народним депутатом, а братиму участь у виборах до обласної ради. Якщо обласна партійна конференція прийме таке рішення, то очолю список УНП до облради”, – зазначив Василь Червоній.
<P> Відмова від участі в парламентських виборах не означає, що Василь Червоній не вірить у перемогу Народного блоку. Він висловив переконання, що цей Блок набере набагато більше, ніж три відсотки голосів. Однак нині він надає перевагу роботі в області. “Ми 15 років боролись, щоб увійти у владу, після перемоги чинного Президента.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса