Новини

Василь Червоній назвав дві причини, чому Блок Костенка-Плюща не набрав 33% голосів виборців

<P>Дві причини не дозволили Українському народному блоку Костенка-Плюща набрати на виборах до Рівненської обласної ради 33% голосів. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова Рівненської ОДА Василь Червоній. За його словами, “перша полягає у висловлюванні Івана Плюща про Рената Ахметова, яке ЗМІ процитували не повністю, а вихопили з контексту”.
<P>Як зазначив Василь Червоній, друга причина — системна робота з дискредитації блоку Костенка-Плюща, які здійснювали брудні друковані видання і листівки, котрі випускалися на Рівненщині незаконно.
<P>Голова Рівненської ОДА, який очолює список блоку Костенка-Плюща на виборах до обласної ради, зауважив, що у них розміщувалися “матеріали у дусі епохи Кучми”.
<P>Лідер Українського народного блоку Костенка-Плюща на виборах до Рівненської обласної ради Василь Червоній неодноразово заявляв, що його політична сила 26 березня планує набрати 33% голосів виборців Рівненщини.
<P>Незалежне аналітичне агентство “Главред” опублікувало інтерв’ю з Іваном Плющем, у якому він, зокрема, сказав: “Думаю, що до президентства Ренату Ахметову залишилося недовго — зробити все, що він декларує. Щоб не було вульгарності, щоб не було протистоянь. Ви знаєте, як він про мову сказав? Прекрасно. Він каже, що “ви знаєте, я за те, щоб державних мов не було багато. Державна мова в Україні є, і я знаю, що в Швейцарії існує чотири мови, так давайте будемо вивчати чотири”.
<P>Однак голова Рівненської ОДА Василь Червоній не зазначив, чи саме це висловлювання Івана Плюща про Рената Ахметова мав на увазі, коли пояснював, чому Блок Костенка-Плюща на виборах до обласної ради не набрав 33% голосів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса