Новини

Василь Червоній закликав НСНУ долучитися до “Народної коаліції”

<P> Патріотичні сили Рівненщини, які брали участь у Помаранчевій революції, мають об`єднати зусилля та висунути єдиних кандидатів на виборах голів органів місцевого самоврядування області.
<P> Про це заявив голова Рівненської ОДА Василь Червоній під час учорашнього мітингу в Рівному з нагоди першої річниці Помаранчевої революції.
<P> Василь Червоній, який на виборах 2004 року очолював обласний виборчий штаб кандидата Віктора Ющенка, закликав політичні сили “які боролися за перемогу Народного Президента, об’єднати зусилля та увійти до “Народної коаліції”, створеної в області для висунення єдиних кандидатів на посади міських, селищних та сільських голів Рівненщини”. Особливо він звернувся до представників НСНУ в області. Останні не одноразово заявляли, що перебувають в опозиції до чинної в області влади. Василь Червоній закликав НСНУ поступитися своїми амбіціями та долучитися до “Народної коаліції”, щоб “не розсіювати голоси, аби демократичні сили отримали перемогу”. Він навіть сказав, що партії, які увійшли до Коаліції, готові надати НСНУ перше місце в угоді про її створення.
<P> Чи погодяться представники партії Віктора Ющенка пристати на таку пропозицію наразі невідомо.
<P> Голова РОДА також наголосив на тому, що сили, які минулого року стояли разом на Майдані, нині йдуть на вибори до Верховної ради різними шляхами. Однак він переконаний, що в парламенті вони об’єднаються щоб створити сильну демократичну більшість, яка підтримуватиме політику Президента.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса