Новини

Василь Червоній знову став головою РОО УНП

<P>Низку політичних заяв і звернень прийняли делегати ХІ конференції Рівенської обласної організації Української Народної Партії. Зокрема, щодо незаконного звільнення Василя Червонія з посади голови Рівенської облдержадміністрації і спроб звільнення голів райдержадміністрацій і з приводу незаконних намагань обласної влади викинути на вулицю сім`ї голів Корецької та Рівенської райдержадміністрацій. Також учасники конференції звернулися до Президента України Віктора Ющенка, до Верховної Ради України та до Рівненської обласної ради щодо необхідності захисту української мови.
<P>Понад двісті делегатів із усіх районів області обговорили підсумки виборчої кампанії та перспективи партії. Більшість учасників конференції висловила переконання у необхідності зміни керівництва партії на всеукраїнському рівні. Зокрема, найкритичніші відгуки отримали лідер партії Юрій Костенко та голова секретаріату Богдан Соколовський, який теж був присутнім на конференції. Найгостріше з цього питання виступив заступник голови міської організації УНП, депутат Рівнеради Сергій Одарченко, запропонувавши Василю Червонію балотуватися на посаду голови секретаріату УНП під час Всеукраїнського З`їзду партії.
<P>Роботу Рівенської обласної організації делегати визнали незадовільною, але, з огляду на те, що на виборах в області було отримано чи не найкращий в Україні результат, склад керівних органів залишили без кардинальних змін.
<P>Голова організації Сергій Олексіюк склав повноваження на користь Василя Червонія, отримавши натомість посаду заступника голови РОО УНП. Ще двома заступниками Василя Червонія стали Олег Ковальчук та Юрій Ширко. До обласного проводу також делегували Івана Турка, Степана Жданюка, керівника фракції УНП в обласній раді Мирослава Семаніва, депутата облради Лідію Кузьмук, голову Рівненської райдержадміністрації Петра Поліщука, директора Рівенського обласного академічного музично-драматичного театру Володимира Петріва та журналіста, керівника прес-служби Рівенської міської організації УНП Ігоря Гошовського.
<P>Попри усі недоліки, було визнано й здобутки партії на Рівенщині. Адже членами організації є 11 депутатів обласної ради, 124 — районної ради, 43 — міських рад, 72 — селищних рад, 1170 — сільських рад, 1 міський голова, 2 селищних голів, 80 сільських голів.
<P>Василь Червоній висловив переконання у тому, що повернення до влади кримінального бізнесу під покровом розкручених брендів на кшталт «Нашої України» та БЮТ примусить виборців «розплющити очі» і на наступних виборах праві сили неодмінно візьмуть реванш, як це сталося у сусідній Польщі.
<P>Крім того, Василь Червоній закликав учасників конференції зберігати спокій і не приймати поспішних кадрових рішень, таким чином не підтримавши думку багатьох членів УНП про необхідність негайної відставки Юрія Костенка з посади голови партії. Натомість, новообраний голова РОО УНП закликав конференцію підтримати пропозицію про зменшення кількості членів Центрального Проводу і збільшення представництва у ньому представників від регіональних організацій.
<P>Про це повідомила прес-служба РОО УНП.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса