Новини

Василя Червонія обрали головою РОО УНП.

<P>Василя Червонія обрано головою РОО УНП, попередній голова Сергій Олексіюк отримав посаду заступника голови обласної організації партії, відповідне рішення прийняли делегати ХІ конференції Рівненської обласної організації Української Народної Партії. Про це повідомили з прес-служби партії. Ще двома заступниками Василя Червонія стали Олег Ковальчук та Юрій Ширко. До обласного проводу також делегували Івана Турка, Степана Жданюка, керівника фракції УНП в обласній раді Мирослава Семаніва, депутата облради Лідію Кузьмук, голову Рівненської райдержадміністрації Петра Поліщука, директора Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Володимира Петріва та журналіста, керівника прес-служби Рівненської міської організації УНП Ігоря Гошовського.
<P>Крім того, Василь Червоній закликав учасників конференції зберігати спокій і не приймати поспішних кадрових рішень, таким чином він не підтримав думку багатьох членів УНП про необхідність негайної відставки Юрія Костенка з посади голови партії. Натомість, новообраний голова РОО УНП закликав конференцію підтримати пропозицію про зменшення кількості членів Центрального Проводу і збільшення представництва у ньому представників від регіональних організацій. Загалом роботу Рівненської обласної організації делегати визнали незадовільною, але, з огляду на те, що на виборах в області було отримано чи не найкращий в Україні результат, склад керівних органів залишили без кардинальних змін.
<P>Членами обласної організації є 11 депутатів обласної ради, 124 – районної ради, 43 – міських рад, 72 – селищних рад, 1170 – сільських рад, 1 міський голова, 2 селищних голів, 80 сільських голів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса