Новини

ВАТ “Березнефарфор” рятують від банкрутства

<P>Триває процедура санації ВАТ «Березнефарфор». План санації підприємства у листопаді 2007 року затвердив Господарський суд в Рівненській області.
<P>Відповідно до нього, санатором підприємства стало відкрите акціонерне товариство «ПлазмаТек» з Вінниці, яке займає одне з провідних позицій в Україні у випуску зварювальних електродів.
<P>«ПлазмаТек» погодилося погасити борги «Березнефарфор» в обмін на його активи.
<BR>Нагадаємо, що ще до 2005 року підприємство почало втрачати ринки збуту. Через борги у грудні цього ж року керівники змушені були розпочати процедуру банкрутства.
<P>А в червні виробництво продукції повністю зупинили.
<BR>Як розповів голова комітету кредиторів підприємства, начальник Березнівського районного управління Пенсійного фонду Василь Суач, з того часу робітники підприємства залишились без роботи:
<P>
<BR>«В різні часи на підприємстві працювало від 200 до 800 робітників. Проте під час проходження процедури санації всі їх було звільнено. Вони змушені були шукати роботу на біржі праці. Залишились працювати лише охорона та бухгалтерія. Загалом на підприємстві назбиралось до 4 мільйонів боргових зобов’язань. З них 100 тисяч ВАТ «Березнефарфор» заборгувало по зарплатні, 1,5 мільйона — до пенсійного фонду.»

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса