Новини

Від французьких інвестицій відмовились

<P>N 474 від 12.04.2007
<P>Міська влада Дубна відхилила пропозицію французької сторони збудувати у Дубні в заплаві річки Ікви стилізоване козацьке містечко. Мотивують тим, що французи запропонували для міста зовсім неприйнятні умови оренди земельної ділянки.
<P>Про те, що французи збираються збудувати для дубенчан під мурами замку “Острів Тараса Бульби”, написали всі місцеві, обласні, загальнодержавні видання. Представники французької сторони обіцяли влаштувати там і парк відпочинку, і місцину для дитячих розваг на природі.
<P>Перемовини велися з Асоціацією дистанційного навчання Франції і, на перший погляд, задовольняли обидві сторони, та будівництво “Острова Тараса Бульби” так і не розпочалося. Як пояснив міський голова Дубна Леонід Дудко, незважаючи на поширення інформації про співпрацю з французькою стороною, жодних нормативних документів не підписували. — Ці домовленості були лише усними, — зазначив мер Дубна. — Наразі ми продовжуємо пошук інвестора для цієї зони відпочинку.
<P>Власну відмову влада міста мотивує тим, що французи запропонували зовсім неприйнятні умови оренди.
<P>— Вони хотіли орендувати “Острівок” на 50 років за 50 тисяч гривень, а вже потому здавати в оренду землю місцевим підприємцям, — обурився Леонід Дудко. — Ми на таку пропозицію пристати аж ніяк не могли.
<P>Стосовно двох груп студентів із Франції, приїзд котрих було заплановано до Дубна влітку, міський голова запевнив, що жодної інформації на підтвердження цього наміру влада міста не отримувала.
<P>Також мер Дубна зауважив, що завдяки науковим розробкам фахівців “Львівської політехніки” вдалося дізнатися, що на території “Острівка” колись знаходилося старе городище. Влада міста запевняє, що проведення розкопок та відповідних археологічних досліджень на часі.
<P><STRONG>Інна МОСКАЛЬЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса