Статті

Від грипу в області померла дитина

<P>За словами медиків, рівень захворюваності на грип та ГРВІ у місті та області невпинно зростає і вже перевищив епідеміологічні пороги.
<P>Як повідомила заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик, у минулий четвер відбулося засідання протиепідеміологічної комісії на чолі із першим заступником міського голови Олексієм Хмилецьким.
<P>— Ми проаналізували показники захворюваності серед школярів. Маємо зазначити, що вони знову зросли і вже досягли епідеміологічного порогу. Тому прийняли рішення, як запобіжний засіб від поширення епідемії, з 8 лютого призупинити навчання у школах міста. З цього приводу вже відбулася нарада з директорами шкіл.
<P>Дошкільні заклади, за словами пані Сичик, працюватимуть і далі.
<P>В області від гострого респіраторного захворювання у грудні померла півторарічна дитина. Про це повідомив лікар-епідеміолог Рівненської обласної СЕС Віктор Мороз.
<P>— Ця біда сталася через те, що батьки надто пізно звернулися за допомогою медиків, — пояснює пан Мороз. — Тому вкотре просимо людей звертатися до лікарів при перших симптомах захворювання.
<P>За словами лікаря-епідеміолога, на Рівненщині рівень захворюваності на грип та ГРВІ на 8 відсотків перевищує епідеміологічний поріг.
<P>— Лише за минулий тиждень в області захворіло 11230 осіб. Найгірша ситуація спостерігається у Костопільському районі, — продовжує пан Віктор. — Тут показники перевищують епідеміологічний поріг у 2,5 раза. Що стосується загальноосвітніх закладів, то не всі школи області закриті на карантин. Сьогодні призупинене навчання у восьми школах Корецького району, у двох Дубровицького, по одній у Демидівському, Сарненському та Острозькому районах. Закриті всі школи у Кузнецовському, Володимирецькому, Гощанському та Костопільському районах, а також в Острозі, Дубні та Рівному.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса