Новини

Від Костополя до Гощі прокаталися невідомі на краденому автомобілі.

<P>Учора приблизно о дев’ятій годині ранку в Гощі державтоінспектор третього міжрайонного відділення ДАІ старший лейтенант міліції Руслан Фомич спільно з працівниками патрульної служби Гощанського районного відділу проїжджали вулицею Незалежності.
<P>Вони помітили на площі у центрі селища незнайомий автомобіль, який стояв з відкритим вікном у водійських дверцятах.
<P>Правоохоронці негайно зв’язалися із черговою частиною відділу ДАІ і дізналися, що “Мерседес” із номерними знаками ВК 5986 АС зник у Костополі з вулиці Незалежності у невідомому напрямку. Оперативний черговий по відділу ДАІ капітан міліції Микола Ямпольський повідомив, що щойно поступило повідомлення про незаконне заволодіння саме цим автомобілем.
<P>— Машина була в Костополі на вулиці Незалежності, 26, біля п’ятого під’їзду, — розповів працівникам міліції власник “Мерседеса” Роман. — Вчора опівночі її залишив, а сьогодні я о пів на десяту ранку вийшов з квартири. Її там уже не було.
<P>На місце події виїхала слідчо-оперативна група, зібрала пояснення і зняла з автомобіля відбитки пальців. До речі, з легковика нічого не зникло і дверні замки не пошкоджено. Ведеться слідство.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса