Новини

Відбулося друге пленарне засідання І сесії Кузнецовської міської ради.

<P>Відбулося друге пленарне засідання І сесії Кузнецовської міської ради, на якому обрали заступників міського голови, повідомили з прес-служби РОДА. У результаті таємного голосування обрано першим заступником міського голови П.Точинського (заступник президента ЗАТ “УБ РАЕС”), заступниками міського голови – Р.Саушкіна (директор ППФ “Імбекс”), Л.Петрика (перший заступник Кузнецовського міського голови), Н.Зубрецьку (повторно).
<P>Депутати затвердили склад виконкому міськради, Положення про помічника-консультанта депутата Кузнецовської міськради й опис посвідчення помічника-консультанта. Також розглянуто питання щодо виконання міського бюджету за І квартал ц.р., відмови у ліквідації НВК №1, положення про службу у справах неповнолітніх Кузнецовського міськвиконкому, стану ЖКГ міста та підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, створення в терцентрі стаціонарного відділення постійного (тимчасового) проживання пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.
<P>Внесено зміни та доповнення до окремих цільових програм розвитку міста. Окрім того, депутати прийняли Звернення до Президента України В.Ющенка та ВРУ щодо захисту української мови.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса