Статті

Відрізану голову несли в пакеті

<P>У ніч із 6 на 7 грудня в обласному центрі на вулиці Київській біля будинку №28 увагу патрульно-постової служби міліції привернули двоє перехожих. Побачивши поряд з чоловіками поліетиленовий пакет, правоохоронці поцікавилися його вмістом.
<P>Проте у відповідь пролунали лише відмовки, мовляв, не наше, що в середині — не знаємо. Коли ж патрульні все-таки зазирнули у пакет — ледь не завмерли від шоку. Там виявилась голова чоловіка та два пакетики марихуани.
<P>Про “знахідку” миттєво повідомили у чергову частину УМВС України в області. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, керівництво управління та міського відділу МВС, працівники прокуратури. Затримані відмовилися будь-що розповідати. Та вже через деякий час правоохоронці з’ясували, в якій квартирі, вірогідно, було скоєне вбивство.
<P>— У ванній визначеної квартири ми побачили розчленований труп людини, — розповідає начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Піддубний. — Фактично у ванні лежало саме тіло, руки та ноги вже були складені в кульки. Також у ванній кімнаті ми побачили два поламані ножі, болгарку та ножівку зі слідами крові.
<P>Особу загиблого поки не встановлено. За попередньою версією, це 35–40-річний житель Дубенського району Анатолій.
<P>— За підозрою у скоєні злочину затримані двоє чоловіків, — продовжив Сергій Піддубний. — Один із них уже має п’ять судимостей. Востаннє його засудили за вбивство з розчленуванням у 2005 році на 7 років та три місяці позбавлення волі. Але у 2006 році його звільнили постановою Жовтневого районного суду міста Луганська у зв’язку із хворобою — він інвалід першої групи. З убитим вони були знайомі, часто разом розпивали алкогольні напої. Очевидно, під час одного такого застілля між ними виникла сварка. Тоді ж були нанесені тілесні ушкодження, від яких настала смерть. Щоб замести сліди, було прийнято рішення розчленувати труп та винести його.
<P>За цим фактом проти підозрюваних порушено кримінальну справу за статтею 115 Кримінального кодексу України — вбивство. Але слідство триває далі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса