Новини

Віктор Матчук підписав розпорядження “Про всебічну допомогу родинам загиблих”

<P>У зв’язку із трагедією, що сталася поблизу залізничної платформи Семилітки Здолбунівського району вночі 27 січня під час проходження пасажирського потягу
<BR>N 43 «Київ – Івано-Франківськ» та призвела до загибелі людей та на виконання доручення Президента України, голова Рівненської облдержадміністрації підписав розпорядження «Про всебічну допомогу родинам загиблих», яке спрямовано, перед усім, на організацію поховання загиблих.
<P>Зокрема, буде надано необхідний спеціалізований транспорт та відповідні ритуальні атрибути, а також забезпечено постійне медичне чергування медпрацівників у сім’ях загиблих.
<P>
<BR>Додаткову матеріальну допомогу у розмірі 1 тис. грн. на особу виділять сім’ям загиблих.
<P>— Ми розуміємо стан цих родин, вони потребують нашої підтримки уже сьогодні, — зауважив пан Матчук.
<BR>Управлінню освіти і науки облдержадміністрації, УМВС України у Рівненській області отримали доручення упродовж тижня в усіх навчальних закладах області провести роз’яснювальну роботу щодо дотримання безпеки поводження на шляхах.
<P>— Подібні речі у майбутньому не повинні повторитись, — наголосив голова адміністрації Віктор Матчук.
<BR>Крім того, якщо буде згода родин, то облдержадміністрація готова взяти на себе питання виготовлення пам’ятників, які будуть встановлені на могилах загиблих. Про це повідомили з прес-служби РОДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса