Новини

Віктор Матчук провів перший прийом громадян.

<P>Перший особистий прийом громадян провів 19 червня голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук спільно з виконуючими обов’язки заступників. Про це повідомили в прес-службі ОДА.
<P>У цілому зареєстровано 56 заяв від мешканців Рівненщини, які у цей день звернулись до першої особи області. Переважна більшість із них стосувалася забезпечення житлом, допомоги в телефонізації, поновлення у правах на право пільгового проїзду, надання матеріальної допомоги на лікування, а також звернення щодо газифікації, електрофікації помешкань й працевлаштування.
<P>За результатами розгялнутих звернень голова облдержаміністрації дав доручення заступникам і керівникам управлінь та відділів. Довідка: Порядок розгляду заяв, що надходять до облдержадміністрації, відбувається згідно з Законом України “Про звернення громадян”. Обов’язком керівників установ, організацій, незалежно від форми власності, є розгляд заяви, звернення та скарги від громадян у будь-якій послідовності. Окрім того, в державних установах, зокрема і в облдержадміністрації, запроваджено особистий прийом громадян керівником. На такому прийомі вирішуються питання, які безпосередньо може вирішити голова адміністрації.
<P>В інших випадках необхідно зібрати інформацію, на підставі якої, відповідно до закону, у подальшому прийматиметься рішення. На особистий прийом громадян надсилають як усні, так і письмові звернення. Для фіксації усних звернень громадян передбачена книга реєстрації усних звернень громадян. Усним видом звернень користуються переважно малописьменні громадяни або громадяни, фізичний стан яких не дозволяє оформити звернення відповідно до чинного законодавства. Форма звернення громадян передбачена у Законі України “Про звернення громадян”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса