Новини

Віктор Матчук запропонував звільнитися головам Здолбунівської та Рокитнівської РДА

<P>Голова Рівненської ОДА Віктор Матчук провів співбесіди з головами районних державних адміністрацій, роботу яких було піддано критиці у зв’язку з погіршенням показників соціально-економічного розвитку районів за підсумками дев’яти місяців 2007 року — Рокитнівської, Рівненської, Здолбунівської Костопільської, Корецької та Острозької. Про це повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Двом з ним, зокрема головам Здолбунівської (Ніколіній Світлані Володимирівні) та Рокитнівської адміністрацій (Боровцю Анатолію Прокоповичу) було запропоновано написати заяву на звільнення з займаної посади за власним бажанням.
<P>До такого рішення голову Рівненської облдержадміністрації спонукало не лише не визнання головами цих двох райдежадміністрацій своїх помилок у роботі, але й відсутність чіткого бачення ними розвитку району в подальшому.
<P>Голови Здолбунвської та Рокитнівської райдержадміністрацій відмовились писати заяви на звільнення за власним бажанням. У зв’язку з цим, голова РОДА направив Президентові України відповідні подання про їхнє звільнення.
<P>З іншими головами райдержадміністрацій Віктор Матчук провів серйозні розмови, в ході яких вказав на недоліки у роботі. Їхнє подальше перебування на посадах або застосування до них дисциплінарних стягнень буде вирішуватися з огляду на результатами роботи за підсумками розвитку районів за 2007 рік.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса