Новини

Віталій Романюк: “Працюємо, не покладаючи рук, з метою розбудови міста”

Будівництво розгортається посиленими темпами. Практично у всіх районах міста можна побачити будівельні майданчики, на яких зводяться житлові будинки, торгово-офісні центри, кафе, розважальні комплекси. І майже всі будівельні компанії застосовують у своїй роботи бетонні та залізобетонні вироби ЗАТ “Рівненський домобудівний комбінат”.
<P> Підприємство, побудоване ще за часів СРСР, випускало залізобетонні конструкції для спорудження панельних будинків. За часів перебудови перекваліфікувалося на випуск бетонних та залізобетонних виробів на будівельні об’єкти міста. Та десять років застою у будівельній галузі змусили завод згорнути процеси виробництва.
<P>— Справжнє відродження Рівненського домобудівного комбінату розпочалося у 2004 році майже з нуля. А вже у 2005-му оновлене підприємство випустило свою першу продукцію, — розповідає директор ЗАТ “Рівненський домобудівний комбінат” Віталій РОМАНЮК. — Спочатку її обсяг був незначний. Для прикладу, випуск бетону склав 10 тисяч кубів за увесь 2005 рік, тоді як у 2007 році його об’єм становив вісім тисяч кубів тільки за місяць. Сьогодні ЗАТ “Рівненський домобудівний комбінат” займає лідируючі позиції у випуску бетонних та залізобетонних виробів.
<P>До переліку продукції, яка виробляється, входять пустотні плити перекриття, перетинки, фундаментні блоки, фундаментні подушки, сходові марші, балкони, бардюри, арматура, залізобетонні вироби під замовлення і товарний бетон.
<P>Постійно оновлюється і матеріальна база підприємства. Керівництво заводу закупило одинадцять автобетонозмішувачів для кращої роботи.
<P>— Вони вигідні тим, що дають змогу перевозити бетон на великі відстані, при тому постійно його помішуючи, завдяки чому розчин не застигає. Ми закупили нове обладнання: дозатори із комп’ютерним забезпеченням дозування, автоматичні компресори, — ділиться Віталій Романюк.
<P>“Рівненський домобудівний комбінат” співпрацює практично з усіма будівельними підприємствами Рівного. Реалізовує свою продукцію також і Волинській, Хмельницькій, Житомирській, Київській областям та місту Києву.
<P>Велика заслуга у розквіті заводу висококваліфікованих кадрів. На підприємстві працюють і досвідчені майстри своєї справи, і молоді спеціалісти.
<P>— Обсяги будівництва постійно зростають. Тому ми плануємо і надалі нарощувати виробничі потужності, працювати, не покладаючи рук. Головне, аби ситуація у державі була стабільна і сприяла цьому, — сподівається директор.
<P>Марина ФУРС

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса