Новини

Вітання міського голови до Дня місцевого самоврядування

<P>Шостого грудня міський голова Рівного Віктор Чайка привітав рівнян та працівників органів місцевого самоврядування з нагоди свята — Дня місцевого самоврядування.
<P>Привітання подається повнотекстово:
<P>“Шановні рівняни та працівники органів місцевого самоврядування!
<P>Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди нашого спільного свята – Дня місцевого самоврядування.
<P>Становлення України як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого міста. Тому свято, яке ми візначаємо щороку сьомого грудня, можемо назвати по-справжньому демократичним.
<P>День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, селища, дбають про його розквіт і зростання.
<P>Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою Рівному вдається не лише вирішувати чимало непростих питань у житті обласного центру, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
<P>Тож бажаю кожному з Вас, шановні друзі, здоров`я, миру та злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови міста Рівного й нашої держави.
<P><STRONG>Міський голова м. Рівне Віктор Чайка”</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса