Статті

Вода з’явиться після реформи?

<P>Ще донедавна мешканці мікрорайону «Північний» хвалилися тим, що на відміну від інших в їхніх оселях постійно є гаряча вода. Тепер цієї комунальної переваги їх позбавили — після двотижневого профілактичного ремонту ТЕЦ так і не відновила подачу гарячої води. Причина — скрутне фінансове становище, яке спровокувало стрімке подорожчання газу.
<P>Директор КП «Теплотранссервіс» Тетяна Казачек стверджує, що газ із цього місяця подорожчав втричі. Тож довелось зупинити підприємство, а його працівників відправити у відпустку за власний рахунок. Не рятує навіть те, що цьогоріч населення як ніколи раніше активно розраховується за послуги — цей показник становить 90%. Бо, за словами п.Казачек, значна частина цих коштів — це списана заборгованість за рахунок знецінених вкладів на ощадкнижках, та й нинішні тарифи покривають лише 80% собівартості. Тож, вочевидь, чергового перегляду тарифів не уникнути — п.Казачек повідомила, що розрахунки вже зроблено і подано на розгляд робочої комісії.
<P>Тим часом у середу відбулося засідання комісії з реформування теплопостачальних підприємств, яку очолив заступник голови облради Леонтій Самчук. Серед претендентів на посаду керівника об’єднаного підприємства комісія розглядає чотири кандидатури — директора «Комуненергії» Володимира Зленка, директора «Теплотранссервісу» Тетяни Казачек, а також заступника директора «Комуненергії» Юрія Кірпічнікова та колишнього керівника цього підприємства Петра Сергійчука. Кожному з них запропоновано скласти бізнес-план виведення підприємства з кризи і подати його на розгляд комісії через тиждень.
<P><STRONG>Влад ІСАЄВ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса