Статті

Врятуйте життя двох немовлят!

<P>“ГАЗЕТА” продовжує відслідковувати долю чотирьох діток, які народилися 30 листопада. На жаль, вночі в неділю помер хлопчик, а вчора зранку — дівчинка. Батько діток Сергій Бутко в розпачі.
<P>— У понеділок поховав сина, а сьогодні померла донька, — зі сльозами на очах каже Сергій.
<P>У відчаї батько хоче врятувати життя дітей, звернувшись за допомогою до закордонних лікарів, і шукає можливість та звертається з проханням до усіх небайдужих допомогти, щоб немовлят забрати на лікування у європейську клініку. Натомість головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко наголосив, що малюків транспортувати зараз просто неможливо.
<P>— Я розумію батька, проте зробити це нереально, — каже пан Бойко. — Ми докладаємо усіх зусиль і робимо усе можливе для того, щоб врятувати немовлят.
<P>Двоє діток перебувають під пильним наглядом медиків у відділенні інтенсивної терапії новонароджених.
<P>— Стан дітей критичний. Враховуючи, що вони народилися з низькою масою тіла, — органи повністю несформовані: легені, нервова система, — розповідає пан Бойко. — Діти підключені до апаратів штучного дихання. А годуємо їх спеціальною дитячою сумішшю.
<P>Віталій Бойко каже, що немовлята знаходяться на лікуванні за рахунок медзакладу:
<P>— Нині забезпечуємо усім необхідним діток за лікарняний рахунок. Але процес лікування може тривати два-три тижні й більше. Сьогодні не можна визначити його період. Та зрозуміло, що гроші потрібні.
<P>До речі, вчора на сесії Рівненської міської ради депутати прийняли рішення про виділення сім’ї Бутків матеріальної допомоги на суму 15 тисяч гривень.
<P>Дякуємо всім!
<P>Опісля того, як в “ГАЗЕТІ”, в інтернеті, на телебаченні з’явилася інформація про те, що діти потребують допомоги, одразу ж у редакцію почали телефонувати небайдужі люди з Рівного, Львова, Києва, Америки. Усі вони приносять та переказують гроші. Дякуємо усім небайдужим за кожну гривню, тим, хто відгукнувся й продовжує телефонувати та допомагати цим дітям. Не будьмо байдужими, нехай кожен з нас щиро помолиться за їхнє здоров’я.
<P>Якщо бажаєте щось уточнити або не хочете йти в банк, а бажаєте передати гроші — зателефонуйте нам за номером 8(050) 375–13–88. Це безлімітний мобільний телефон редакції. Журналіст виїде до вас, візьме гроші і передасть батькові дітей. Усі кошти, які зібрала редакція до вівторка, батьку вже передали.
<P>Рахунок для благодійної допомоги відкрито у філії АКБ “Імексбанк” у м. Рівному
<P>Бутко Ольга Миколаївна, рахунок 26205005343000
<P>МФО 333700
<P>ЗКПО 2881509062
<P>Сергій Бутко відкрив ще й валютний рахунок для тих, хто хоче допомогти.
<P>Для швидкого зарахування коштів на рахунок рекомендовано використовувати банки-кореспонденти АКБ “ІМЕКСБАНКУ”.
<P>Для переказів у доларах США-USD
<P>Beneficiary : acc. 26204005343001
<P>BYTKO OLGA
<P>Address — Rivne, Ukraine
<P>Bank of Beneficiary JSCB IMEXBANK
<P>Odessa, UKRAINE
<P>Swift : IMEXUA2X
<P>Branch 05000
<P>Correspondent bank : CITIBANK N.A. NEW YORK, USA
<P>SWIFT CODE: CITIUS33.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса