Новини

Встромила ніж у серце

<P>Швидка допомога Кузнецовська доставила до місцевої лікарні 40-річного Віктора. Чоловік помер на операційному столі. Медики констатували причину смерті: ножове поранення у серце. Правоохоронці за цим фактом порушили кримінальну справу та взялися з’ясовувати подробиці інциденту.
<P>Біда сталася наприкінці серпня в одній з сімей міста атомників. Віктор з дружиною Лідією і жили нібито не гірше всіх, двійко діточок гарненьких виховували. Та чомусь інколи, під час сварок, з’ясовували, чи то пак спростовували одне перед одним чутки про особисте життя кожного. Але у сімейних перипетіях важко знайти хто правий, а хто ні.
<P>— Віктор, за словами знайомих, був золотою людиною. Та коли трішки випивав, ставав зовсім іншим, — розповів заступник начальника Кузнецовського МВ УМВС майор міліції Микола Міщанчук. — Того фатального дня господар прийшов напідпитку і розпочав “виховний” процес зі з’ясування стосунків з дружиною. Свідком сімейної сварки став 13-річний син. Сварилися довго. Віктор почав чіплятися до дружини. Захищаючись, Лідія схопила ніж. Один удар — і все скінчилося. Жінка одразу викликала “швидку”.
<P>Та Віктора не встигли врятувати. Дурна смерть у результаті сімейних непорозумінь. Двоє осиротілих дітей, які ще довго будуть заглядати в очі матері зі запитанням: а чому двоє люблячих рідних людей не порозумілися заради їхнього майбутнього і свого благополуччя?
<P>Проти 36-річної Лідії порушено кримінальну справу за статтею 118 КК України — умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця. Цією статтею передбачено покарання виправними роботами на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років. Будемо сподіватись, що суд врахує всі факти і не залишить дітей круглими сиротами.
<P>Тамара ЛИСЕНКО, старший інспектор ЦЗГ УМВС

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса