Новини

В’ячеслава Чайку поновлено на посаді І заступника начальника МВСУ в Рівненській області.

<P>Печерський районний суд Києва своїм рішенням від 7 червня відновив на посаді першого заступника начальника УМВСУ в Рівненській області В’ячеслава Чайку. Суд також постановив, що В’ячеслав Чайка знову керуватиме кримінальним сектором обласної міліції.
<P>Як повідомив агенції сам В’ячеслав Чайка, вироком Печерського районного суду він поновлений на посаді з 29 серпня 2005 року. Наказ про звільнення В’ячеслава Чайки з посади першого заступника начальника управління МВСУ в Рівненській області міністр МВС Юрій Луценко підписав 16 серпня 2005 року.
<P>При цьому урядовець заявив, що ніякої політики в цьому не вбачає. Тодішній керівник обласної міліції Григорій Зарічнюк пояснив, що відставку В’ячеслава Чайки ініціював нині вже колишній заступник міністра МВС Геннадій Москаль після перевірки кримінального сектору.
<P>Зі свого боку, тодішній голова Рівненської ОДА Василь Червоній, який пропонував кандидатуру В’ячеслава Чайки на посаду начальника УМВСУ в області, підкреслив, що його „звільнення незаконне, а до влади в обласній міліції приходять корумповані особи”. Сам В’ячеслав Чайка наголосив, що своє звільнення він вважає замовним і збирається оскаржувати в суді.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса