Новини

Вихованців підліткового клубу “Лідер” не позбавили приміщення.

<P>Діти, які навчаються у підлітковому клубі “Лідер”, займатимуться там і надалі. Таке рішення прийняла спеціальна конкурсна комісія з розгляду звернення заявника на оренду приміщення. Про це повідомили в інформаційному відділі Рівненського представництва громадської мережі “ОПОРА”.
<P>Так, 19 червня у клубі зібралася конкурсна комісія з розгляду заяви на оренду приміщення, з метою винесення остаточного рішення на рахунок надання заявнику половини дитячого клубу в особисте користування. Після закритого двадцятихвилинного обговорення, конкурсна комісія прийняла рішення залишити художнику, який і є заявником, у користуванні приватизовану ним кімнату, і на рівноправних засадах з клубом надано право на використання іншої кімнати за умови, що з вересня 2006 року він буде вести гурток з малювання для дітей.
<P>В інформаційному відділі Рівненського представництва громадської мережі “ОПОРА” повідомили, що до прийняття комісією остаточного рішення батьки вихованців підліткового клубу звернулися за допомогою до депутата Рівненської міської ради Віталія Шабуніна. Останній направив до міської влади депутатське звернення з вимогою перевірити законність проживання художника в приміщенні підліткового клубу, який ніби то порушував спокій дітей і має намір відгородити частину приміщення, облаштувавши її під власне житло.
<P>У відповідь на депутатське звернення й було створено конкурсну комісію з розгляду заяви на оренду приміщення.
<P>Довідка: При підлітковому клубі “Лідер”, що знаходиться у Рівному на вул. Грушевського, 5а, діють гуртки художньої вишивки, бісероплетіння, малювання. Дитячі роботи неодноразово брали участь у виставках та конкурсах.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса