Новини

Вимагають хабара при вступі – телефонуйте.

<P>Забезпечити прозорість та гласність під час організації цьогорічної вступної кампанії, а також недопущення посадових зловживань, правопорушень і хабарництва та з метою контролю за безумовним виконанням положень Умов прийому до вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації України та професійно-технічних навчальних закладів запланували в облдержадміністрації.
<P>Її голова Віктор Матчук відповідним розпорядженням затвердив персональний склад штабу “Вступна кампанія 2006 року”, який очолив в.о. заступника голови ОДА Олег Торкунов, повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Цим же документом голова РОДА затвердив заходи із забезпечення контролю за ходом вступної кампанії у вищі та професійно-технічні навчальні заклади Рівненщини у 2006 році.
<P>Протягом червня-серпня у навчальних закладах діятимуть “гарячі лінії” та “скриньки довіри”, які дадуть можливість керівникам установ своєчасно реагувати на зауваження, скарги, пропозиції абітурієнтів та їхніх батьків. Окрім того, свідки протизаконних дій під час вступної кампанії можуть повідомити про факти корупції, посадові зловживання, правопорушення та хабарництво працівників приймальних комісій, викладачів, адміністрації навчальних закладів, працівників органів виконавчої влади та про інші проблемні питання, що виникають під час вступної кампанії на телефони довіри при облдержадміністрації за номером: 695-351 (з 10.00 до 15.00) та в управління освіти та науки РОДА за номерами: 22-34-96, 26-75-74, 22-59-33 (з 9.00 до 18.00), які працюють щодня з понеділка по п’ятницю.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса