Новини

Вимоги Здолбунівського АТП-15662 можуть задовольнити за три дні

<P> За три дні керівництво німецької компанії “Dykerhoff Zement International”, яка володіє контрольним пакетом акцій ВАТ “Волинь-Цемент”, розгляне пропозиції трудового колективу ВАТ “Здолбунівське АТП-<?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />15662”, що протестувало проти розірвання угоди на транспортне обслуговування цементного підприємства.
<P> Про це йшлося учора під час наради в Здолбунівській РДА.
<P> Під час наради прийнято рішення про початок переговорного процесу між сторонами.
<P> Участь у нараді взяли керівники району, міста, представники ОДА, голова обласної федерації профспілок Володимир Кучма, голова страйкового комітету АТП Микола Процюк, радник компанії “Dykerhoff Zement International” в Україні Станіслав Лисенко. Нарада відбувалася під гучні сигнали вантажівок та скандування працівників АТП, які вдруге за вчорашній день вийшли на мітинг, цього разу – під стіни РДА.
<P> Наступний етап переговорів має відбутися сьогодні.
<P><I> Близько 200 працівників ВАТ “Здолбунівське АТП-15662” із трьома КрАЗами зранку 19 грудня пікетували адміністративний корпус ВАТ “Волинь-Цемент” із вимогою не розривати угоду про співпрацю з автотранспортним підприємством на 2006 рік на перевезення в крейдяному кар’єрі. Цей вид діяльності є основним для АТП. У разі припинення співпраці з “Волинь-Цементом” АТП може припинити своє існування. </I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса