Новини

„Винні у тому, що обласна лікарня працює без акредитації, депутати обласної ради,” – Мирослав Семанів

<P>Щоб провести акредитацію Рівненської обласної клінічної лікарні потрібно усунути 8 недоліків, які при попередній акредитації у 2003 році виявила спеціальна комісія Міністерства охорони здоров’я.
<P>Про це заявив головний лікар медзакладу Мирослав Семанів. Відтоді санепідемстанція закрила два операційні блоки, ендокринологічне відділення та клінічну лабораторію, яка має функціонувати в окремому приміщенні, — пояснив Семанів.
<P>До того ж, нагадав, що у медзакладі не працює 4 ліфти, тож важких хворих медики носять на руках. „За таких умов викликати акредитаційну комісію немає сенсу, ” – заявив головний лікар.
<P>Аби усунути всі ці недоліки обласна лікарня додатково просить у власника – Рівненської обласної ради – 6,5 мільйонів гривень. З таким проханням керівництво медзакладу у січні повторно звернулося до голови облради Олександра Данильчука. „Я не впевнений, що ці гроші нам дадуть, — стверджує головний лікар – адже частина депутатів свідомо не проголосує за виділення 6 мільйонів для медзакладу, який очолює Мирослав Семанів”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса