Статті

Випускники гулятимуть у дорогих кафе, але без спиртного?

<P>Випускники одинадцятих класів — 2531 чоловік. Із них 64 золотих і 23 срібних медалісти
<P>— У парку по радіо розповідатимуть про випускників, — зазначив начальник міського управління освіти Віталій Новак. — Уперше цього літа випускники-відмінники йтимуть окремою колоною. Зокрема, ті, у кого золота медаль, триматимуть у руках жовті кульки, а в кого срібна, — голубі. Таким чином, вийде своєрідний прапор України.
<P>Окрім того, за словами начальника управління, вперше в суботу йтиме колона прапороносців, а випускники шикуватимуться на майдані Незалежності не так, як завжди, по колу, а як на мітингу.
<P>Спочатку молодь разом із керівниками міста та області покладуть квіти до пам’ятника Шевченка, а потім на сцені їх привітають із закінченням школи. А ще їх чекатиме сюрприз від однієї з фірм міста.
<P>Вихованці міського Палацу дітей та молоді подарують одинадцятикласникам святковий вальс, а тим часом у небо злітатимуть голуби.
<P>— Оскільки випускний співпадає із Днем молоді, — веде далі пан Новак, — тому після урочистостей на сцені відбудеться святковий концерт і дискотека. Далі одинадцятикласникам вручатимуть атестати у навчальних закладах або ж у закладах культури. І традиційно випускники святкуватимуть закінчення навчання у кафе, ресторанах чи барах. Лише у ЗОШ №17 відзначатимуть у приміщенні школи, а от вечірня школа випускний не святкуватиме, а лише вручить атестати у своєму закладі. Як зазначила головний спеціаліст управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування міськвиконкому Галина Савицька, вищий рівень обслуговування у ресторанах та барах, а в кафе він трохи відрізняється.
<P>— Нині власники турбуються про культуру обслуговування, а не категорію закладу, — наголосила пані Савицька.
<P>Щодо розпиття спиртних напоїв, то пан Новак зауважив, що це категорично заборонено. Для цього є відповідні розпорядження міського голови та голови облдержадміністрації.
<P>— Батьки підписали відповідний документ, у якому вони зобов’язуються нести відповідальність за техніку безпеки та порядок під час проведення святкування, — запевнив головний освітянин міста. — А під час нарад директорів я про це неодноразово наголошую.
<P>За його словами, в кожному закладі чергуватиме наряд міліції, і з 4 до 7 ранку у тих місцях, де зазвичай зустрічають світанок.
<P>Пан Новак також зазначив, що швидка допомога працюватиме в цей день у звичному режимі, тому при потребі її можна викликати.
<P><STRONG>Оксана МИРОНЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса