Новини

Випускники Рівненщини перевірку тестами витримали.

<P>Міністерство освіти і науки України підсумувало перші результати незалежного тестування з української мови. Освітяни обробили оцінки випускників на комп’ютері і дійшли висновку — 75 відсотків українських школярів мають достатні і високі знання з рідної мови. Найкраще володіють словом одинадцятикласники Волині.
<P>Результати рівненських випускників із незалежного тестування з української мови, історії та математики оголосять у вівторок. Натомість, є результати по окремим навчальним закладах з історії і української мови.
<P>Як повідомила заступник начальника обласного управління освіти і науки Галина Майборська, 80 відсотків учнів обласного ліцею-інтернату, що вирішили перевірити знання з української мови, мають достатній і високий рівень. Поступилися гімназистам випускники ЗОШ №6. Всього 37 відсотків випускників цього навчального закладу отримали оцінки з достатнім і високим рівнем володіння красним словом.
<P>Двадцять випускників рівненської української гімназії, що тестувалися з історії, — на достатньому і високому рівнях. З них — 65 відсотків знають минуле України і світу бездоганно.
<P>Разом з випускниками Рівного перевіряли знання з трьох предметів і їх ровесники з Сарненщини. Результати юнаків і дівчат звідти дещо гірші. З 24 учнів Ясногірської загальноосвітньої школи у 70 відсотків достатні і високі знання з історії.
<P>Високий рівень успішності відповідає оцінкам “9”,”10”, “11” і “12”. Достатній і середній — оцінкам нижче 9-ти балів.
<P>За словами Галини Майборської, випускник може використати результати з предметів, за якими тестувався, як результат державної підсумкової атестації у загальноосвітньому закладі або як результат вступного іспиту до того чи іншого ВНЗ.
<P>Для зручності, МОН передбачило здавати ксерокопію документа з результатами, щоб вступник міг подати документ у декілька ВНЗ одразу. При цьому, номер заносить в електронну базу.
<P><STRONG>Степан МОЛЧАН</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса