Статті

Вироби з янтарю можна купувати через інтернет

<P>Ювелірний магазин “Янтар” відчинив свої двері перед покупцями напередодні Нового року на вулиці Соборній, 38.
<P>Тут можна придбати готові вишукані вироби з бурштину, золота та срібла на будь-який смак. А ті, хто не має часу ходити по крамницях, можуть замовити виріб через інтернет-магазин.
<P>У новому магазині торгують продукцією рівненської майстерні з виготовлення побутових та ювелірних виробів з бурштину “УкрЯнтар”.
<P>— Вироби з бурштину та ювелірні прикраси користуються популярністю серед споживачів. Пропонуємо широкий вибір картин. У нас знайдете відповідно до своїх вподобань канонічні ікони, картини релігійного змісту, пейзажі, мисливські сюжетні картини, а також декоративні й інтер’єрні панно, — розповідає продавець-консультант ювелірного магазину “Янтар” Інна. — Майстерня пропонує й ексклюзивну сувенірну продукцію з бурштину. А от у подарунок особливим для вас людям можете замовити унікальні високохудожні vip-сувеніри.
<P>До речі, усі товари можна не лише придбати на Соборній, 38, а й замовити через інтернет-магазин (<A href=”http://www.ukrjantar.com/”>www.ukrjantar.com</A>). На сайті знайдете каталог із переліком пропонованих картин, ювелірних виробів із золота, срібла та янтарю від перснів, сережок, брошок до намиста та браслетів і т.д. Майстерня “УкрЯнтар” із задоволенням виготовить неповторний індивідуальний ювелірний виріб на замовлення.
<P>— Вироби з бурштину, виконані професійними художниками за екологічно чистою технологією, — зазначає продавець-консультант. — Вони стануть чудовою окрасою інтер’єру, зарядять приміщення позитивною енергією і стануть незабутнім подарунком.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса