Статті

“Вирвемо наших студентів із лап шкідливих звичок”.

<P>Саме з такою ініціативою виступив проректор із навчально-виховної роботи Національного університету “Острозька академія” Василь Жуковський. Результати не забарилися — дев’ять академічних груп повністю відмовилися від паління.
<P>— Ми зайняли наступальну позицію і закликаємо інші вищі навчальні заклади Рівненської області приєднатися до цієї акції. Уже перші дев’ять академічних груп, а це приблизно двісті молодих людей, кинули палити, — розповів проректор Василь Жуковський.
<P>За статистикою, від 60 до 75 відсотків молодих людей у віці 16-25 років палять.
<P>Щоб стимулювати студентів вести здоровий спосіб життя, ректорат запровадив систему грошового заохочення.
<P>“ГАЗЕТІ” пояснили, що тепер кожен студент з академічної групи, в якій повністю відмовилися від паління, зможе отримати сто гривень і використати їх на свої потреби. Але у випадку, якщо студент, який отримав гроші, запалить знову, цю ж суму стягнуть із його стипендії.
<P>— Ми вимагаємо відмови від паління не лише від студентів, а й від наших викладачів, — пояснив Василь Жуковський.
<P>У закладі ведеться активна роз’яснювальна робота: плакати із соціальною рекламою та заклики про здоровий спосіб життя можна побачити на всіх інформаційних стендах університету.
<P>Проректор наголосив, що головною проблемою є паління серед дівчат. А це, за його словами, загрожує генофонду нації. Тому навіть у відведеному місці для паління на території університету осіб жіночої статі побачити навряд чи вдасться. Любомир БОЯКІВСЬКИЙ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса