Новини

Визначено переможців конкурсу “Кращий шкільний профорієнтаційний куточок”.

<P>З метою інформування учнів загальноосвітніх шкіл області про послуги служби зайнятості, світ професій, навчальні заклади, обласний центр зайнятості спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації розробили програму заходів з проведення профорієнтаційної роботи з учнями загальноосвітніх шкіл Рівненщини у 2006-2007 роках. Про це повідомили в прес-службі ОДА.
<P>Згідно з цією програмою, у квітні-травні в усіх містах і районах області проводився конкурс “Кращий шкільний профорієнтаційний куточок”. У базових центрах зайнятості створено оргкомітети, до складу яких увійшли представники організаторів конкурсу: спеціалісти центрів зайнятості, відділів освіти, у справах сім’ї та молоді, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
<P>У ході проведення конкурсу вони відвідували школи й оцінювали профорієнтаційні куточки, відповідно до їх інформаційного наповнення – наявності інформації про робітничі професії, актуальні на обласному ринку праці, послуги служби зайнятості, “Барометра професій” тощо.
<P>За результатами конкурсу перемогу виборола ЗОШ номер 23 м. Рівне. Друге місце – ЗОШ номер 26, третє – поділили школи номер 11 та 24. Переможців нагороджено грамотами та заохочувальними призами. Крім цього, обласний центр зайнятості підготовив і передав школам області комплекти інформаційно-консультаційних матеріалів та стенди “Вам, випускники”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса