Статті

“Я дарую своєму татусеві любов”.

<P>Рівненська сім’я Олена, Андрій та Настя у неділю завітали в парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка на святкування Дня батька.
<P>— Ми вперше відвідуємо це свято, — зізнається пані Олена. — Але нам тут дуже подобається. Наступного року прийдемо знову.
<P>Таких відвідувачів у парку було чимало. Хтось просто прогулювався, інші розважалися, а дехто брав участь у конкурсах.
<P>Рівнянин Валерій Антонов цього дня і працював, і відпочивав. Він уже вдруге бере участь у виставці декоративно-прикладного мистецтва, присвяченій Дню батька. У пана Валерія цього дня найбільшим попитом користувались вироби з дерева, переважно дощечки для нарізання. Ціна їх коливається від 20 до 45 гривень:
<P>— Вони в мене екологічно чисті, виготовлені з бука і просочені рослинною олією. Загалом я більше двадцяти років займаюся різьблярством. Мені це дуже подобається, хоча спеціальної освіти я не маю.
<P>Пан Валерій каже, що ставиться до дерева, як до живого створіння. Це для нього і повітря, і тінь. А сюжети до його неперевершених творінь підказує життя.
<P>— Побачу хмаринку, яка пливе по небу, і хочеться втілити її у своїй роботі, — зізнається майстер. — А натхнення для роботи мені дає дружина Людмила.
<P>Тим часом поруч проходив конкурс малюнку на асфальті. Учениця ЗОШ №13 Катерина у парк завітала з подругою й вирішила взяти участь у конкурсі.
<P>— Я дарую своєму татусеві любов, — каже дівчина. — А тому малюю для нього серце.
<P>До речі, чимало учасників залишали на асфальті яскраве сонечко та домівки. Вік учасників був необмежений, усі охочі могли взяти участь у змаганнях.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса