Статті

Як привабити туристів?

<P>Міська влада Рівного вирішила зробити перші кроки у розвитку туризму на Рівенщині. А оскільки досвіду в цій справі катма, запросила до розмови представників туристичного бізнесу.
<P>Якщо члени координаційної ради з розвитку туризму, що створена при управлінні культури оптимістично дивилися уперед, пропонуючи організовувати комерційні турпоходи, шукати спонсорів, створити туристичний клуб, попередньо знайшовши для цього приміщення, то бізнесмени від туризму були більшими реалістами.
<P>Вони вказали Віктору Чайці на головні проблеми нашого міста з погляду іноземного туриста — погані дороги і готелі. Міський голова із зауваженнями погодився, хоч помітно було, що чути це йому було не дуже приємно. Як аргумент у відповідь він нагадав своє зобов’язання за два роки зробити у Рівному якісні дороги, а також повідомив, що уже виділено три земельні ділянки у місті під будівництво невеликих (на 30-50 місць) готелів європейського рівня, оскільки з нині існуючих, які, підкреслив Чайка, й не перебувають у власності міста, «клопів і тарганів не виведеш». Підприємці від тургалузі на розвиток непопулярного поки місцевого туризму попрохали у влади пільг, приміром, в оренді приміщень. Також вони висловили прохання підшукати їм нормального партнера для перевезення туристів по місту автотранспортом та вирішити щось з аеропортом, який занепадає.
<P><STRONG>Мирослава ШЕРШЕНЬ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса