Коментарі

Як у Рівненській облраді за владу бились

У той час, як потік води летить в обличчя народного депутата Юрія Вознюка, пляшка вже долетіла до на той момент ще голови Рівнеоблради Олександра Корнійчука

Сесію Рівненської обласної ради вже прозвали «скандальною». Адже бійка, лайка, штовханина біля трибуни голови, крики у мегафон та виклик правоохоронців – атрибути мітингів, але не сесій. До таких розбірок призвела боротьба між представниками двох політичних сил: «радикалів» і «порошенківців» за крісло голови облради. Як наслідок маємо двох звільнених голів, зламані мікрофони і топові заголовки у ЗМІ про «бардак» у Рівному, пише “Четверта Влада“.

Ми зафіксували найгарячіші моменти сьогоднішніх подій у обласній раді. На відео видно хто саме і уякий спосіб зривав важливу сесію і що відбувалося за кулісами.

У залі ще за годину до сесії почали збиратися люди. З різних джерел відомо, що це АТОшники, представники приватної охоронної фірми і навіть «тітушки». Об 11 годині зала була заповнена вщент, а президія перетворилась на ринг.

Трибуну голови обласної ради зайняв Олександр Корнійчук. Його прикрив народний депутат від «Народного фронту» Юрій Вознюк. Нардепи-радикали:Андрій Лозовой, Ігор Мосійчук, Володимир Парасюк, у свою чергу, обороняли поновленого через суди, як вони кажуть «побратима» Володимира Ковальчука. Він неодноразово стверджував, що не тримається за посаду голови. Сьогодні ж всі спостерігали, як його прибічники намагались виштовхати з-за трибуни опонентів, а пан Ковальчук спробував вести сесію, попри те, що розпочав її Олександр Корнійчук.

Почалося все із бійки участь у якій взяв нардеп Андрій Лозовой. Одному із чоловіків порвали футболку.

Під крики, галас і сварки депутати почали співати гімн України. У цей час на президії відбувалось шоу, яке запам`ятають на довго: як депутати виконували Державний гімн – у відео. Без коментарів.

Вгамовувати тих, хто блокував сесію прийшли 50 правоохоронців на чолі з начальником Рівненського відділу поліції ГУНП області Василем Зелінським. Серед них працівники поліції із числа слідчо-оперативної групи, роти поліції особливого призначення. Також залучили резервний склад Нацгвардії у кількості 20 правоохоронців. Поліцію викликав Ковальчук, а пізніше і один з нардепів.

Після візиту правоохоронців  голови фракцій і депутати пішли у нарадчу кімнату. По дорозі поспілкувались з поліцейськими. Олександр Корнійчук сказав, що готовий написати заяву. Лозовий встиг заселфитись з поліцейською і з посмішкою пішов у нарадчу.

Завершилися перемовини у нарадчій кімнати «дружбою». Олександр Корнійчук і Володимир Ковальчук підійшли до президії, стали поряд і по черзі вибачились за те, що відбувалось напередодні. Обоє заявили про звільнення за власним бажанням. Голову облради оберуть на наступній сесії.

Нагадаємо, сьогодні депутати мали розглядати питання про поновлення на роботі екс-голови Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука, якого суд визнав легітимним.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса