Статті

Як зекономити час на обідах

<P>Світ змінюється щомиті. І тому ділова людина повинна бути у курсі всього, що відбувається довкола. Але, як-то кажуть, війна війною, а їсти хочеться завжди. В такому випадку можна поєднати приємне з корисним і навіть провести ділові переговори за обідом. Якщо ж таких у цей день не передбачається — простіше замовити страви в офіс.

<P>Продукти поки купуємо самі

<P>Не любите витрачати дорогоцінний час на стояння у чергах в продуктових супермаркетах? Прийшли несподівано гості, яких дуже раді бачити, але наповнити холодильник планували тільки завтра? І що робити, коли хочеться пообідати, а звіт ще не завершений, документи для підписання договору не готові, і зовсім не встигаєте забігти у кафе перекусити перед зустріччю з потенційними клієнтами чи партнерами? На жаль, мало хто зможе допомогти у вирішенні цих проблем. І не поспішайте радіти, що сидячи на робочому місці ви зможете вирішити всі свої “голодні” питання з допомогою самого лише телефону чи інтернету. На жаль, ні.

<P>Магазини та заклади харчування, які пропонують доставку продуктів чи приготованих страв, у Рівному можна перерахувати на пальцях однієї руки. На відміну від столиці, де ця індустрія розвинута досить таки непогано. Порівняймо. Доставку продуктів у Києві пропонують до 40 фірм. Замовлення вони приймають, як правило, по телефону у робочий час — з 9-ї до 18-ї години. Його можна зробити і вночі через e-mail або сайт, але доставлять вам його тільки вранці, — пише ricardo.com.ua.

<P>Доставку продуктів додому пропонує ряд мереж столичних супермаркетів. Практикують вони, в основному, доставку сьогодні на завтра або вранці на вечір. Привезти вам можуть практично все, що є у магазині. Але майже всі мережі ставлять умову — замовлення повинно перевищувати 100 грн.

<P>При великому замовленні доставка по Києву безкоштовна. Цей поріг у різних компаніях коливається від 250 до 500 грн. Якщо ваше замовлення менше цієї суми, приготуйтеся викласти за доставку приблизно 10 грн.

<P>У нашому місті ситуація зовсім інша. Рівненські супермаркети (“Літа”, “ЕКО”, “Сільпо”, “Арсен”, “Вопак”) такої послуги не пропонують і поки що не планують. Тому відмовлятися від такого “задоволення”, як стояння у черзі, ще рано.

<P>Пообідати піцею чи суші?
Трішки краща ситуація у місті із доставкою вже готових страв.

<P>Якщо захочете замовити обід з фаст-фуду, орієнтуйтеся на мінімальну суму замовлення приблизно в 30 гривень. Замовлений обід вам доставлять безкоштовно. Таку послугу активно пропонує мережа “Два гуся”.

<P>— Страви привезуть із нашого меню. Замовлення буде доставлено за двадцять-тридцять хвилин, залежно від того, де ви знаходитеся. Замовляти можна й наперед, тоді все одержите у заздалегідь обумовлений час, — розповідає директор ресторану “Два гуся” Ірина НЕСТЕРУК.
Доставку піци здійснюють піцерія “Да Капо” та кафе-кондитерська “Мелін”. В “Меліні”, до речі, можна замовити і доставку сніданків.

<P>— У “Да Капо” приймаємо замовлення на будь-яку піцу — від найменшої 320 грамів до найбільшої 2 кілограми, — розповів директор ТзОВ “Да Капо” Василь МУЗИКА. — Також вам можемо доставити салати, напої, соки, картоплю-фрі, але при обов’язковому замовленні піци. Замовлення доставляємо безкоштовно, через 40–50 хвилин. Цей час включає в себе і 15–20 хвилин приготування піци, тому що вона готується після замовлення, а значить доставляється щойно приготованою. Ми працюємо з десятої ранку до десятої вечора без перерви та вихідних,
А з грудня подібну послугу експрес-доставки піци пропонує ТМ “Good Food”.

<P>— Доставку піци здійснюємо безкоштовно. Замовлення приймаємо з десятої ранку до дев’ятої години вечора без перерви та вихідних. Лише за умови доставки піци, можна замовити і салати. Але на цьому зупинятися не збираємося. Поступово розширюватимемо свій асортимент. У планах — підписання договорів з офісами про доставку обідів, — говорить проект-менеджер ТМ “Good Food” Віталій МУЗИКА. — Така послуга користується попитом серед рівнян, яких у першу чергу цікавить якість продукції, що ми доставляємо. Хочу зазначити, що половина замовлень надходить від офісів, решта — замовляють на домашні адреси.

<P>Замовити вишукані страви можна й у ресторані “Фараон”.
— Ми здійснюємо доставку замовлення з допомогою таксі, але це трапляється рідко. Найчастіше замовник сам забирає. Мінімальної суми, на яку слід зробити замовлення, немає, а приготують вам будь-яку страву з меню, — наголосив директор ресторану “Фараон” Володимир ШИШКІН.

<P>Галузь харчування в нашому обласному центрі постійно розвивається. Скажімо, торік відкрилася “Суші-студія”, де широкий асортимент страв із морепродуктів, японської кухні. Цей заклад хоч і не в центрі міста, але став досить популярним у ділових рівнян, серед молоді і прихильників страв із морепродуктів.

<P>У “Суші-студії” теж можна не тільки гарно пообідати, а й замовити дещо із запропонованого меню: і суші, і гарячі страви японської кухні, все, крім супів. Однак приготовані страви вам доведеться забирати самим.
<P>— Страви можна замовляти телефоном, на будь-яку суму. Мінімальної межі немає, — говорить директор “Суші-студії” Ірина ПАСІЧНИК. — Щоправда, на даний момент послугу доставки ми не практикуємо, але у майбутньому, можливо, й введемо.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса