Новини

Як зігрітися в помешканні взимку?

<P>На ринку опалювальної техніки безліч пропозицій, вибрати серед яких непросто. Кожна з систем має свої особливості, що підійде саме вам — допоможуть визначити фахівці.
<P> — Загалом існує три різновиди опалювальних систем, — розповідає директор ТзОВ “ДЕЙ” Аркадій Федорчук. — Традиційна, коли рідкий теплоносій нагрівається і, проходячи по системі трубопроводів та радіаторів, віддає тепло приміщенням; електрична пряма, коли приміщення нагріваються без теплоносія і електрична енергія безпосередньо трансформується у теплову; повітряне опалення, при якому повітря нагрівається і надходить до приміщень через повітропроводи. Наша фірма не лише розробляє проекти опалювальних систем, але й постачає все необхідне обладнання та проводить повний комплекс робіт із його встановлення.
<P>За словами керівника ТзОВ “ДЕЙ”, серед їх клієнтів найпопулярніші системи опалення замкнутого типу з котлами групи BAXI, WESTEN (виробництва Італії):
<P>— Ці котли перевірені часом, прекрасно показали себе у наших умовах, адаптовані до нашого газу, прості в експлуатації, мають надійну автоматику. У монтуванні систем опалення широко застосовуємо розводку зі сталевими радіаторами панельного типу KORADO та PURMO (виробництва Чехії та Польщі). Загалом існує чотири основні види розводки: металеві труби, мідні труби, поліпропіленові та металопластикові. Теплі підлоги встановлюються з використанням металопласткових труб, в опаленні використовуються різні види: найдорожчі — мідні, за ними по ціні йдуть металопластикові, потім поліпропіленові. На мою думку, поліпропіленові труби найбільш надійні та зручні як у монтажі, так і в експлуатації.
<P>Ми встановлюємо різноманітні системи опалення. Частіше — водяні, але останнім часом замовляють і електричні системи. Це сучасний спосіб обігріву, який може використовуватися як додатковий або основний.
<P>— У нашому магазині представлений широкий ряд опалювальної техніки від різних виробників як зарубіжних, так і вітчизняних, — демонструє власниця магазину “Британіка” Віра Кордиш. — Котли, конвектори, колонки, бойлери, супутні товари (сушарки для рушників, різноманітні крани, лічильники газу та води, котлові стабілізатори напруги). Останнім часом найбільшим попитом користується продукція торгової марки “РОСС” харківського заводу. До того ж ми продаємо її за ціною виробника.
<P>Діапазон потужності котлів, які пропонує магазин “Британіка”, від 7 до 930 кВт.
<P>— Звичайно, якщо говорити про котли побутового призначення, то потужність обмежується 60 кВТ, — надмірні витрати нікому не потрібні. Ціна на такі котли коливається від 1296 до 6600 грн. Дешевші котли зі сталевими теплообмінниками, з чавунними — дещо дорожчі (в котлах та конвекторах марки “РОСС” використовуються італійські чавунні теплообмінники). Хоча якість сталевих не поступається: енергонезалежні котли “РОСС” зі сталевими теплообмінниками мають збільшену площу теплообміну за рахунок розвинутої поверхні камери згорання, щільності посадки димогарних труб та оптимального розташування точок підводу та відводу води. Це дає можливість досягнути максимального для такого класу обладнання коефіцієнта корисної дії на рівні 90–92% й відповідно заощадити споживання газу та кошти. Так, для котла потужністю 10 кВт при опаленні житлового будинку площею 80 кв. метрів у зимовий період добові витрати газу складатимуть 10–12 кубометрів за добу.
<P>— На дачі, куди ви навідуєтесь раз на тиждень, не варто взагалі встановлювати котел, — радить спеціаліст. — Хороша альтернатива традиційній системі водяного опалення — газовий конвектор. Відсутність водяного контура позбавить вас багатьох проблем, пов’язаних з руйнуванням системи при її замерзанні. Газові конвектори потужністю 2,5 кВт здатні обігріти приміщення площею 20–25 м кв., потужністю 3кВт — 25–30 м кв., потужністю 4,5 кВт — 40–45 м кв. і т.д. Ціна конвекторів від 950 грн. Ми проводимо сервісне обслуговування техніки, яку продаємо, доставка по місту безкоштовна, а в межах області оплачується лише вартість бензину.
<P>— Наш завод знаходиться у місті Ужгороді та працює з 1998 року, — розповідає регіональний представник заводу “Конвектор” Віктор Гомон. — Ми по праву вважаємося виробником конвекторів №1 в Україні, вже реалізовано понад 500 тисяч конвекторів нашого виробництва. Досвід, бездоганна якість, використання найкращих імпортних комплектуючих, продумана система контролю — все це свідчить про якість нашої опалювальної техніки.
<P>У котлах та конвекторах, які випускає завод, використовується автоматика італійської фірми SIT. А найважливішою перевагою виробів представник заводу вважає помірну ціну, більший, ніж у імпортних аналогах, гарантійний термін та повне сервісне обслуговування:
<P>— Гарантія на котли три роки, на конвектори — п’ять років. Завдяки тому, що самі випускаємо високоякісні комплектуючі, вони завжди є в наявності. Покупець, обравши нашу техніку, економить гроші, електроенергію, газ та місце. Котел “TEPLOWEST” має помірну ціну, бітермічний теплообмінник від італійської фірми FUGAS, спеціально спроектовану систему виведення продуктів згоряння, що надає йому надзвичайно компактного розміру. “TEPLOWEST” підійде для опалення приміщення площею до 200 м кв. та одночасно забезпечить гарячою водою. Йому знайдеться місце не тільки у невеликому будинку чи офісі, але й у квартирі багатоповерхового будинку (в тому числі вище п’ятого поверху). Випускається у двох модифікаціях: з відкритою та закритою камерою згоряння (димохідний та турбо). Безшумна робота — ще один вагомий плюс для використання у квартирі. Ціна димохідного котла — 2750 грн, турбо — 2950 грн.
<P>— “TEPLOWEST”, — продовжує пан Віктор, — працює навіть при порівняно низькому тиску газу та води. Він забезпечений всіма українськими сертифікатами та дозволами, автоматикою безпеки. М’який старт при запуску, функція незамерзання, стабільна температура води та плавне її регулювання, функція антиблокування насоса, контроль наявності і циркуляції води в системі опалення та інші переваги зроблять ваше життя комфортним.
<P>Газові конвектори нашого заводу слугуватимуть не менше 15 років. Ці автономні опалювальні прилади високоефективні, економні, безпечні та зручні, можуть працювати на природному та скрапленому газі. Герметична камера згоряння є гарантією того, що продукти згоряння не потрапляють у приміщення. Конвектор швидко нагріває кімнату і автоматично підтримує задану температуру, італійська автоматика гарантує безпеку та зручність у користуванні.
<P>Завод випускає п’ять видів конвекторів різної потужності. Економічність полягає не лише у доступній ціні (від 942 грн), але й у зменшенні витрат на встановлення, експлуатацію: для опалення кубічного метра приміщення достатньо 1,4 м куб. газу, що коштує 16,8 грн на місяць.
<P>Неля ЗАБОЛОТНА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса