Статті

Який рейтинг у Рівненського губернатора

В свіжому номері “ДС” опубліковано черговий рейтинг губернаторів. в нього потрапив Рівненський губернатор Олексій Муляренко. Ось як оцінюють діяльність нашого голови київські журналісти.

!!!!!_2016-06-13---11.15.06

Олексій Муляренко замінив Віталія Чугуннікова на посаді голови Рівненської обласної державної адміністрації 28 квітня. Тому -26,5 бала в рейтинговій таблиці – це результат уже екс-губернатора. До слова,  він зберіг після звільнення  свій вплив на ситуацію в області, так само як і на кадрову вертикаль, оскільки Муляренко – давній друг і партнер Чугуннікова по бізнесу і в політиці.

Отже, за результатами першого кварталу всього дві області показали падіння сфери послуг (в ринкових цінах в порівнянні з аналогічним періодом минулого року), а найгірший результат у Рівненщини – на 2,2%. Також область стала останньою за співвідношенням між зарплатами чоловіків і жінок: різниця становить майже третину (32,9%). Ще один слабкий показник – кількість працівників, що мали нарахування не більш мінімальної зарплати. Таких в області знайшлося 1,5% (серед тих,  які повністю відпрацювали місяць) – найгірший результат на пару з Чернігівщиною. Ще дві проблемні спадщини Чугуннікова – найбільший відтік прямих іноземних інвестицій у вигляді акціонерного капіталу (- $ 4,68 на кожного жителя) і входження в трійку регіонів з найменшим обсягом капітальних інвестицій на душу населення.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса