Новини

Є шанси, що дороги у Рівному стануть кращими

<P>Поточний ремонт доріг Рівного за новою технологією розпочали минулого тижня комунальники міста. Вони покривають вибоїни на шляхах сухим асфальтом. Запозичили цю технологію, як розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук, у колег-комунальників з інших міст, і вигідна вона тим, що її можна застосовувати у морози.
<P>— Раніше ми застосовували примітивну технологію вимощування вибоїн, використовуючи для цього смолу та щебінь, — пояснив п. Собчук. — Використання сухого асфальту — сучасна і більш якісна технологія ремонту доріг, яка поліпшить їх стан на рік-два. Нині ми її застосовуємо для ремонту ділянок з інтенсивним рухом важковагового транспорту, тобто тих, які найбільше потерпають від вибоїн. Це вулиці Млинівська, Степана Бандери, Князя Володимира, Макарова.
<P>Закуповує Рівне сухий асфальт у Луцьку, де його виготовляють за німецькою технологією. Вартість однієї тонни 600 грн., і поки що для міста його придбали лише 3 тонни.
<P>Будемо надіятись, що нові технології допоможуть рівненським дорожникам і на областному рівні, оскільки на захід від Києва рівненська трасса вже давно є лідером по вибоям та ямама на дорозі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса