Новини

Єхануров заявляє про законність звільнення Червонія

<P>Прем’єр-міністр Юрій Єхануров заявляє про законність звільнення Василя Червонія з посади голови Рівненської обласної державної адміністрації. Про це Єхануров сказав в Рівному, коментуючи заяву Червонія про незаконність його звільнення.
<P>«Тут немає колізії», – сказав Єхануров.
<P>Він відзначив, що не слід плутати укази про звільнення із занесенням позначки про звільнення і призначення в трудову книжку.
<P>Зокрема, він відзначив, що якщо на момент підписання указу людина перебував у відпустці, то запис в трудовій книжці про його звільнення може бути записаний після завершення цієї відпустки.
<P>У приклад він навів ситуацію, коли його самого було призначено 1 квітня 2005 року головою Дніпропетровської обладміністрації, коли він був на той момент депутатом Ради.
<P>До роботи губернатором, за його словами, він приступив 6 квітня, а Верховна Рада припинила його депутатські повноваження 12 червня.
<P>Таким чином, він до 12 червня отримував зарплату, як депутат Ради.
<P>Нагадаємо, що Червоній вважає незаконним своє звільнення, оскільки він був звільнений, коли перебував у відпустці.
<P>18 травня Президент Віктор Ющенко звільнив Червонія від обов’язків голови Рівненської облдержадміністрації, призначивши замість нього Матчука.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса