Новини

Ющенко призначив губернатором Рівненської області Матчука замість Червонія (доповнено)

<P>Президент України Віктор Ющенко підписав указ про звільнення Василя Червонія з посади голови Рівненської обласної державної адміністрації. Про це <A class=url href=”http://proua.com/” target=_blank>«proUA»</A> повідомили в прес-службі Президента.
<P>Відповідний указ Ющенко підписав 18 травня 2006 року.
<P>Іншим указом Ющенко призначив Віктора Матчука головою Рівненської обласної державної адміністрації.
<P><STRONG>Довідка </STRONG>(інформація <A href=”http://kontrakty.com.ua”>Галицьких Контрактів</A>)
<BR>
<P>Матчук Віктор Йосипович, народився 5 червня 1959 року в Рівному, 1982 р. закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю електронна техніка, працював у обєднанні ім. Корольова, захистив дисертацію, з 1991 року – директор фірми “Реноме”, з 1995 р. його фірма – офіційний партнер корпорації Siemens. З 1998 року – депутат Рівненської міськради. Одружений, має дочку.
<P>Віктор Матчук належить до людей, які бажають бути зайнятими не 24, а 48 годин на добу.
<P>Полишив підприємство ВПК, де він – молодий кандидат наук – думав, як захистити Батьківщину, і перейшов у бізнес, де отримав змогу думати, як захистити себе та власну Справу. Розважливий і обережний керівник, він не любить ризикувати, віддаючи перевагу поступовому розвитку: за цю політику фірму “Реноме” цінує концерн Siemens.
<P>Пан Матчук, працюючи з різними державними структурами, не дає нікому хабарів, тому що певен: люди, які беруть у нього гроші, можуть відразу ж “здати” його конкурентам.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса