Новини

З 1 грудня розпочинається квартальний державний технічний огляд пасажирських транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів за маршрутами

<P>З першого грудня розпочинається проведення квартального державного технічного огляду пасажирських транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів за визначеними маршрутами. Про це повідомили з прес-служби ВДАІ в Рівненській областій.
<P>Упродовж грудня всі власники маршрутних транспортних засобів, які здійснюють перевезення людей, мають надати свій транспорт для проходження державного технічного огляду. Крім цього, в цей період часу проводиться квартальний державний технічний огляд автомобілів, які залучаються для перевезення небезпечних вантажів.
<P>Як і раніше, технічний огляд проводитиметься на території СТО «Рівне-Авто», що знаходиться на вулиці Київській, 110 А щоденно з 9 до 17 години, (обідня перерва з 13 до 14), а в суботу – з 9 до 15 год. (без обіду).
<P>Перевізники та особи, які займаються перевезенням небезпечних вантажів, повинні надати свої автомобілі для проходження технічного огляду до 31 грудня.
<P>З 1 січня 2007 року, на власників та водіїв маршрутних транспортних засобів, а також на осіб, що перевозять небезпечні вантажі, які вчасно не пройшли квартальний державний технічний огляд, складатимуться адміністративні протоколи, та заборонятиметься експлуатація таких авто шляхом вилучення номерних знаків.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса