Новини

З 1 грудня в Рівному більше ніж вдвічі збільшиться квартплата

<P> Сьогодні під час позачергового засідання Рівненського міськвиконкому було прийняте рішення про підвищення квартплати, її розмір збільшено приблизно на 120%.
<P> З першого грудня рівняни, які мешкають в будинках з ліфтами, платитимуть щомісяця за один квадратний метр загальної площі своїх квартир 94 копійки. Плата за користування ліфтами не братиметься лише з мешканців перших поверхів. Раніше цей тариф для мешканців таких будинків становив 42 копійки, тобто затверджено його збільшення на 123%. Для мешканців будинків без ліфтів квартплата збільшена з 32 до 76 копійок за квадратний метр загальної площі, тобто на 128%.
<P> У цей тариф закладений нульовий рівень рентабельності житлово-комунальних підприємств, тобто відсутні кошти на розвиток, та зарплатню для працівників ЖКП у розмірі 400 грн. За словами Юрія Собчука, найбільшу частку нових тарифів становить плата за користування ліфтами та вивіз сміття і кошти на обслуговування внутрішньобудинкових мереж.
<P> Міська комісія з перевірки тарифів проаналізувала тариф, розроблений управлінням житлово-комунального господарства та рекомендувала, щоб міськвиконком затвердив дещо нижчі розцінки. Зокрема комісія рекомендувала такі тарифи: для будинків, обладнаних ліфтами – 0,71 грн за <?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />1 кв. м. загальної площі житла та 0,53 грн. для будинків без ліфтів. Однак, начальник міського управління ЖКГ Юрій Собчук наголосив, що такий обмежений рівень тарифів не покриває фактичних затрат ЖКП на роботи з експлуатації та ремонту житлового фонду, не усуває збитковості даних підприємств, а, отже є мірою тимчасовою. Крім того, такий обмежений тариф вимагає 1,5 млн грн компенсації на покриття витрат ЖКП, які необхідно передбачити в бюджеті міста на 2006 рік, – наголосив Юрій Собчук. Тому він попросив членів міськвиконкому затвердити тариф, запропонований управлінням ЖКГ (94/76 коп). “За” це рішення проголосували 10з 13 присутніх членів міськвиконкому.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса