Новини

З 1 січня 2008 інспектори ДАІ суворо перевірятимуть наявність у власників автомобілів “автоцивілки”

<P>З 1 січня 2008 року автомобілі без стікера, що свідчить про наявність «автоцивілки», зупинятимуть, а на водія складатимуть протокол.
<P>«Планувалося, що з 1 серпня органи ДАІ строго перевірятимуть наявність полісів страхування цивільно-правової відповідальності на випадок ДТП. Про наявність такої страховки у водія мала свідчити картка-стікер, яку він повинен прикріпити праворуч на лобове скло свого автомобіля поруч із талоном техогляду, — зазначив директор Рівненської філії СК «Українська страхова група» Олег Костюкевич.
<P>— Стікер містить інформацію про термін дії страхового поліса, дані про страхову компанію тощо. Відсутність стікера — це причина, через яку можуть з першого січня 2008 року зупинити автомобіль працівники ДАІ. Якщо при подальшій перевірці документів у водія не виявиться страховки цивільної відповідальності перед третіми особами, чи поліс не буде розповсюджуватись на дану машину чи водія, то його штрафуватимуть. Штраф за відсутність поліса зараз складає близько 17 грн, але в 2008 році планується його підняти приблизно в 5 разів — до 85 грн».
<P>«Нині наявність у власника транспортного засобу «австоцивілки» інспектори ДАІ постійно перевіряють під час ДТП, — зауважив начальник управління ДАІ УМВСУ в Рівненській області Микола Слободенюк. — З 1 січня 2008 року автоінспектори це робитимуть і в інших випадках. Якщо власник автомобіля не матиме «автоцивілки», то працівник ДАІ складе протокол».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса