Новини

З місця — в кар’єр.

<P>Дубенські соціалісти хочуть побачити, як розкрадають вапняки. Рішення провести перевірку стану та інвентаризацію наявних у районі кар’єрів було прийняте на останній сесії Дубенської районної ради. Актуальність питання кар’єрів для Дубенщини важко переоцінити, адже останнім часом у районі значно загострилася проблема несанкціонованого добування корисних копалин, а також значно піднялися ціни на місцеві будматеріали.
<P>Подібних кар’єрів з видобування вапняків у Дубенському районі налічується близько 65. «При налагодженій системі надрокористування кар’єри Дубенщини мали б приносити у бюджет району суттєві кошти. Але той стан, який склався на даний час, не лише не приносить прибутків до скарбниці району, а й сприяє зростанню злочинності», — відзначає прес-служба обкому СПУ.
<P>Тож депутати Дубенської райради утворили тимчасову комісію з інспекції та інвентаризації кар’єрів. До складу комісії увійшов голова фракції СПУ в Дубенській районній раді Олексій Кулініч, який прокоментував питання, вирішенням яких займатиметься комісія: «Ми плануємо проінспектувати всі кар’єри і побачити, які з них розкрадають, а які перебувають у занедбаному стані, а які є привабливими для подальшої розробки. Всі кар’єри, цікаві для інвесторів, будуть виставлені на тендер».
<P><STRONG>Сергій ТКАЧЕНКО.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса