Новини

З першого серпня дыятимуть новы правила нерегулярних пасажирськ их перевезень

<P>З першого серпня набуває чинності спільний наказ МВС України та МТЗ України про основні вимоги щодо забезпечення безпеки перевезень при здійсненні нерегулярних пасажирських перевезень та порядок узгодження їх виконання. Вимоги є обов’язковими для виконання усіма автомобільними перевізниками, незалежно від форм власності.
<P>Нагадаємо, що під нерегулярними пасажирськими перевезеннями слід розуміти перевезення пасажирів автобусом, замовленим юридичною або фізичною особою з укладанням письмового договору на кожну послугу, у якому визначають маршрут руху, дату та час перевезень, інші умови перевезень та форму оплати послуги або перевезення за власний кошт.
<P>Основною вимогою вказаного вище наказу є те, що автомобільний перевізник, перед початком здійснення нерегулярного пасажирського перевезення, повинен обов’язково узгодити його виконання з Державтоінспекцією та територіальним управлінням Головавтот-рансінспекції.
<P>Єдиним виключенням, що не потребує Узгодження є ритуальні перевезення.
<P>За оформленням всіх відповідних документів для здійснення нерегулярного перевезення пасажироперевізник повинен звернутися в територіальне управління Головавтотрансінспекції та Державтоінспекцію.
<P>Про це повідомила Світлана Марко, інспектор профілактичної роботи 1-го МРВ ДАІ ВДАІ УМВС.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса