Новини

З початку року усиновили п’ятеро вихованців Рівненського притулку для неповнолітніх.

<P>П’ятеро вихованців Рівненського притулку для неповнолітніх усиновлено з початку цього року. Про це повідомила вихователь-методист притулку Галина Панасюк. За її словами, троє перших – сестри і братик – у будинок сімейного типу. Ще одну дівчинку забрав на виховання її ж тато, іншу дівчинку під опіку взяла рідна тітка. Галина Панасюк стверджує, що найчастіше усиновлюють дівчат. Вважають, що з ними у майбутньому буде менше проблем.
<P>Рівненський притулок підтримує також контакти з американцями штату Вірджинія, які займаються виявленням безпритульних дітей з вадами розвитку для всиновлення їх у американські сім’ї.
<P>– У нас в притулку перебували троє сестричок із неблагополучної сім’ї. Одна з них дуже заїкалась. Могла лише співати нормально, – зазначила Галина Панасюк. – Кілька разів до нас приїжджала американська родина, яка за ними спостерігала. Ось уже рік як дівчаток вдочерили. Діти задовлені, а та дівчинка перестала заїкатися. Ми були раді побачити цих дітей з щасливими посмішками на устах.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса