Новини

З Рівного літатимуть пасажирські літаки до Туреччини

Рівненський аеропорт відроджується. Перші польоти відбудуться до Туреччини

8 червня, голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук разом із заступником голови Рівненської облдержадміністрації Ігорем Тимошенком провели зустріч із одним із національних туроператорів України, пише РадіоТрек.

У рамках зустрічі було обговорено питання налагодження чартерного авіасполучення між Рівним та туристичними центрами Туреччини, зокрема Анталією. Кілька днів тому вже стартував попередній продаж квитків туроператорами для вильоту із обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне». Перший туристичний авіарейс запланований вже за місяць – десятого липня.

-Рівненський аеропорт має реальні та довгострокові перспективи щодо туристичних перевезень не лише з території Рівненщини, а й частини Тернопільської, Хмельницької, Житомирської та Волинської областей.

Окрім очевидних переваг для рівнян, область отримає додаткові надходження, як від комунального підприємства, так і від інфраструктури, котра розвинеться навколо мережі авіаперевезень, – каже Олександр Корнійчук.

Наразі між Рівненською обласної радою, Рівненською облдержадміністрацією та представниками туроператора відбувається процес узгодження та підписання спільного меморандуму про співпрацю, а найближчим часом пройде зустріч між керівництвом області, туроператором та надавачами туристичних послуг західного регіону країни.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса