Новини

За 100 років — 100 гривень щомісяця

<P>У 2008 році 80 жителів Рівненщини, які дожили до ста і більше років, отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії.
<P>Відповідно до обласної програми підтримки найбільш незахищених верств населення, довгожителі отримуватимуть по сто гривень щомісяця. Одноразову доплату матимуть і 90-річні рівняни.
<P>
<BR>Як розповів начальник головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Ігор Якубець, відповідно до програми, 80 мешканців Рівненської області, які досягли сторічного віку, отримуватимуть протягом року щомісяця стогривневі доплати до пенсії. На ці потреби з обласного бюджету виділили 98 тисяч гривень.
<P>Одноразові доплати у розмірі 100 гривень передбачені і для 2500 чоловік, вік яких становить від 90 до 100 років. Загалом по області на це планують витратити 250 тисяч гривень.
<P>Під час розгляду питання про програму депутати підтримали пропозицію голови постійної комісії з питань бюджету і фінансів Олега Хомича — виділити додатково 200 тисяч гривень для виплати грошових допомог інвалідам зору.
<P>А депутат обласної ради від фракції Блоку Литвина Олександр Юркевич запропонував внести до програми підтримки найбільш незахищених верств населення героїв Радянського Союзу та героїв Соціалістичної Праці:
<P>— Два роки тому ми, депутати, з легкої руки Василя Червонія виключили їх з програми. Проте це неправильно. Ці люди теж заслуговують на турботу, адже вони теж, як і інші наші пенсіонери, працювали, навіть краще. А зараз змушені животіти на межі бідності.
<P>— Ви хочете назвати Володимира Плютинського незахищеним? Кого обманюємо, навіщо ця мова? Ці люди працювали на радянську владу і гнобили наших батьків. Вони і так добре забезпечені, — зауважив депутат від УНП Сергій Олексіюк.
<P>На противагу УНПісту виступив екс-голова ради Роман Василишин, який зауважив, що ці люди живуть не так то й багато, тому така допомога стала хорошим жестом турботи про них з боку обласної ради. Депутати пропозицію підтримали і внесли героїв Радянського Союзу та героїв Соціалістичної Праці до програми.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса