Коментарі

За 200 гривень можна зареєструвати шлюб і у кафе

<P>Одруження — подія, яка запам’ятовується на все життя. Тому й не дивно, що молоді все більше хочуть вирізнятися й не бути схожими на інші пари. Хтось обирає незвичне весільне вбрання, інші — машини, а деякі — місце проведення реєстрації шлюбу.
<P>Так, одна із пар 24 вересня розписалася у закладі, де проходило весілля. Того дня вперше працівники Рівненського відділу реєстрації актів цивільного стану проводили виїзну урочисту шлюбну церемонію. Весілля проходило у “Сапфірі”.
<P>— Молодятам сподобалось, — розповідає начальник міського відділу РАЦС Тетяна Кічата. — Усе було заплановано для молодих дуже зручно. Єдине, на думку обрядової старости, було б краще, якби реєстрація шлюбу проходила у самому залі, а не в холі. Тоді більше людей змогли би подивитися на церемонію. За словами пані Кічатої, згідно із правилами актів реєстрації цивільного стану можна проводити виїзний урочистий обряд, якщо дозволяє начальник РАЦСу. Раніше для цього треба було брати спеціальний дозвіл у начальника управління юстиції.
<P>— Думаю, така послуга користуватиметься популярністю, — зазначила Тетяна Кічата. — Проте, не знаю, чи зможемо задовольнити усіх бажаючих. Адже у нас працює лише дві обрядових бригади. А така церемонія забирає час.
<P>Щоб провести виїзний урочистий обряд, наречені повинні, подаючи заяву, вказати на це. Потім начальник Рівненського відділу реєстрації актів цивільного стану розглядатиме можливість такого дозволу. Молодята повинні забезпечити працівників установи транспортом і молодий того ж дня має розписатися в журналі видачі свідоцтва про шлюб. На шлюбну церемонію хор не виїжджає. Молодята, якщо хочуть, то можуть запросити інший колектив.
<P>Згідно із наказом начальника обласного управління юстиції, проведення такого обряду коштує 200 гривень у п’ятницю та суботу, а в неділю удвічі дорожче.
<P><STRONG>Оксана МИРОНЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса